Kështu nuk e keni parë asnjëherë Veselin me bashkëshorten e tij (FOTO)

Share Messenger

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nuk heziton që të shkojë në këmbë në selinë e partisë së tij.

Ai është parë pasditen e të hënës me bashkëshorten e tij Violetën dorë për dore në sheshin “Nëna Terezë”.

Besohet se të dy kanë shkuar në këmbë në drejtim të selisë së PDK-së.

Violeta ka zgjedhur një veshje mjaft elegante, me pantallona ngjyrë krem, ashtu sikurse këpucët, teksa blua e saj e bardhë e bën të duket sa elegante, aq edhe atraktive.

Nga ana tjetër lideri i PDK-së shfaqet në mënyrë klasike me kostum ngjyrë hiri, një ngjyrë që me sa duket është e preferuara e tij.

Mirëpo, në këtë veshje nuk e keni parë asnjëherë Veselin dhe Violetën.

Kadri Veseli prej vitesh është i martuar me Violetën dhe ajo nuk mungon asnjëherë krah tij në paraqitjet publike.

Vetëm pak ditë më parë për herë të dytë rresht Kadri Veseli u zgjodh kryetar i Kuvendit të Kosovës. /Telegrafi/

Image

Image

Share Messenger

Më të lexuarat