Kështu festuan Neymar e Mbappe pas triumfit të PSG-së ndaj Realit

Share Messenger

PSG ka mposhtur Realin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.Francezët në këtë ndeshje ishin pa treshen kryesore të sulmit, Mbappe, Neymar dhe Cavani.Neymar është i suspenduar edhe për një ndeshje tjetër, derisa dy të tjerët nuk luajtën për shkak të lëndimeve.

Por braziliani dhe francezi e ndoqën nga afër ndeshjen në “Parc des Prince”.Ata bënë një festë interesante derisa skuadra e tyre fitoi ndaj skuadrës më të trofeshme të këtij kompeticioni.

PSG 3-0 Real Madrid. Neymar and Mbappe:

PSG mood:

Gepostet von Bleacher Report Football am Mittwoch, 18. September 2019

Share Messenger

Më të lexuarat