Kejvina e ‘zjarrtë’, i çmend meshkujt me këto pamje provokuese në bikine

11 Shares Share Messenger

Linjat e saj trupore, e pozat joshëse bëjnë që ajo të komentohet shumë.

Flasim për bjonden bukuroshe Kejvina Kthella e cila shpeshherë rrëmben vëmendjen e mediave rozë me paraqitjet provokuese që bën.

Paraqitjet e saj në ekran janë shpeshherë provokuese, madje dhe ngacmimet ndaj të ftuarve janë të tilla.

Ajo është bionde, me sy të kaltër dhe numëron rreth 9 mijë ndjekës në Instagram. Bukuroshja sic e shihni dhe vet njihet për fotot tepër provokuese të realizuara gjatë karrierës së saj si fotomodele.

Share Messenger

Më të lexuarat