Kaq shumë i është rritur barku nuses së Kemalit, por ja si e fshehë

Share Messenger

Fahriye Evcen është gruaja e aktorit të njohur e më të dashur për të gjithë adhuruesit e serialeve turke, Burak Ozçivit.
Dyshja janë në pritje të fëmijës së parë e që për shtatzëninë e aktores fansat kanë bërë një lum urimesh.

Fahriye përveç profesionit të aktrimit është parë edhe në shumë reklama në mediet turke dhe është ndër më të paguarat e roleve të ndryshme që ka luajtur.

E me që është në pritje të ëmbël, sikurse shuam fytyra të njohura edhe ajo po tenton ta fshehë barkun.

Për më tepër tregon ky imazh që do të shihni në vazhdim.

Share Messenger

Më të lexuarat