Jurisja shqiptare ‘çmend’ me provokimin e fundit…Hap pallton dhe zbulon trupin e ‘zhveshur…

10 Shares Share Messenger

Juristja dhe modelja shqiptare seksi, Redona Koci është ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, duke mos munguar as ato provokative.

Redona sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje shumë provokative.

Gjysmë e zhveshur, ka hapur pallton e saj për të ekspozuar trupin seksi./Orainfo/

Share Messenger

Më të lexuarat