Joshua “mbret” i peshave të rënda, rikthen titujt në vendin e shenjtë

Share Messenger

Anthony Joshua ka ‘nxjerrë’ hak ndaj Andy Ruiz,duke e mposhtur sonte në duelin që u zhvillua në Arabinë Saudite.

Andy Ruiz e kishte mposhtur më herët këtë vit Joshuan me një fitore të papritur për shumicën e njerëzve.

Tash, Anthony Joshua është kampioni i ri, dhe rikthen titujt që kishte humbur nga Ruiz.

Share Messenger

Më të lexuarat