Ja çmimi ‘marramendës’ i këpucëve të Marina Vjollcës (FOTO)

Share Messenger

Këpucët e dasmës së Marina Vjollcës, dhe këpucët e dasmës së Xhesila Myrtezajt që të dyja janë blerë nga kompania e dizajnerit të modës, Jimmy Choo.

Jimmy Choo njihet për stilin unik të këpucëve dhe njëherësh njihet si dizjaneri i preferuar i këpucëve për shumë yje botërore.Janë Jennifer Lopez, Diane Kruger, Megan Fox, Beyoncé, Victoria Beckham, Emma Stone e shumë yje të tjera të cilat me shumë krenari i mbajnë të mbathura këpucët e kësaj marke.

Edhe yjet tona nuk është se po ia lënë keq.

Ditë më parë kur u martua këngëtarja Xhensila Myrtezaj u fol shumë rreth çmimit ‘marramendës’ të këpucëve të saj të dasmës, të cilat kushtuan jo më pak se 2.395 euro, shkruan Gazeta Blic.

Edhe ato Marina Vjollca nuk ishin shumë larg këtij çmimi. Këpucët e saj të dasmës i kanë kushtuar pak më lirë sesa Xhensilës.

Në faqen e Jimmy Choo ne kemi zbuluar se këpucët e dasmës, që i kishte veshur Marina, kushtojnë 1.495 euro, pra 900 euro më lirë se ato të Xhensilës.

Image

Share Messenger