Ismaili: Bodrumet në QKUK të tmerrshme, do t’i mbyllim përgjithmonë

5 Shares Share Messenger

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka thënë se pamjet në bodrumet e QKUK-së janë të tmerrshme dhe me të drejtë kanë mllefosur qytetarët e Kosovës.

Përmes një postimi në Facebook ku Ismaili ia ka bashkangjitur disa fotografi, ka thënë se këto pamje e kanë shtyrë të veprojë.

Ai ka theksuar se bodrumet do të mbyllen përgjithmonë.

 

Share Messenger

Më të lexuarat