Ish e dashura godet rëndë Ronaldon, ja qfarë thotë për yllin e Juventusit!

96 Shares Share Messenger

Aktorja dhe modelja, Jasmine Lennard, që ka qenë e dashura e Cristiano Ronaldos para më shumë se 19 viteve, ka shpërthyer në rrjetet sociale duke e akuzuar lojtarin e Juventusit se “është psikopat”.

Që pas akuzave për përdhunim nga Kathryn Mayoroga, e cila kishte thënë se ylli portugez e ka sulmuar atë seksualisht në Las Vegas gjatë vitit 2009, Lennard ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, raporton Insporti.

Ajo vazhdimisht ka postuar çdo gjë se çfarë i ka ndodhur gjatë kohës kur ishte me CR7, teksa pretendon se ka fakte për ta fundosur Cristianon.

“Kam informacione dhe besoj se do të ishin të vlefshme për rastin tuaj, do të më pëlqente të ju ndihmoja”, shkruhet në një postim të Jasmine, drejtuar Mayorogas dhe policisë së Las Vegasit që ende po mbledh prova.

“Do të bëjë gjithçka për ta ndihmuar Kathryn Mayorgan. Kontakto me mua Kathryn, do të të ndihmojë”, vazhdoi ajo në rrjetet sociale.

Kathryn and her team in showing his true nature and character how unwell he is. I refuse to sit back any longer. It’s wrong. It makes me feel like I’m complicit. I just can’t. Reach out to me Kathryn i will help you. X

This has to be hard to watch for you because I know that you actually know him…I honestly believe that u can never truly know someone ..and then to see the darkness 😒

“Fjala JO nënkupton JO, fjala STOP nënkupton STOP. Nëse kryeni marrëdhënie me një femër që bërtet duke iu kërkuar të ndaleni, ju jeni përdhunues dhe përbindësh… dhe nuk më intereson se sa mirë e godisni topin apo edhe këndoni”.

No it doesn’t. The word NO means NO. The word STOP means STOP. If you continue a sexual act while a woman is screaming for you to stop you are a rapist and a monster and I don’t give a fuck how good you can kick a football or sing a song.

Jasmine thotë se ka të regjistruar çdo gjë që ka ndodhur mes saj dhe CR7 gjatë kohës së ishin së bashku, prova që mund ta ndihmojnë Mayorgan që sipas saj, “nuk do t’i shpëtoj kësaj, jo tani, kam prova që vërtetojnë çfarë njeriu është ai”.

“Ai ka probleme mendore. E gjithë jeta e tij është gënjeshtër, ai është psikopat”, shkruan mes tjerash Jasmine.

Share Messenger

Më të lexuarat