Insiston se kishte brekë, fansat skeptikë (Foto)

19 Shares Share Messenger

Amber Turner për të shkuar në një klub nate në Eseks, kishte veshur një fustan vërtetë provokues, transmeton Zeri.info. Aktorja dhe këngëtarja britanike, për këtë rast kishte zgjedhur një fustan me ngjyrë të kaltër me prerje vërtetë të thellë tek këmbët në pjesën anësore dhe me këtë ajo ka shkaktuar një dilemë mjaft të madhe – a veshin brekë bukuroshet që zgjedhin kësi kreacionesh apo jo?

Image

Përndryshe, shumë dama të famshme kohëve të fundit por zgjedhin fustane me modele të ngjashme, ndërsa ylli i serisë së popullarizuar “Towie”, të njëjtin e ka veshur për të festuar datëlindjen e një shoqesh së saj.

Image

Edhe pse ka nisur diskutimi për atë nëse ajo kishte të veshur brekë apo jo, ajo në Twitter ka postuar një foto përmes së cilës thotë se kishte brekë të veshura, nëse shikoni me vëmendje.

Image

Por fansat e saj insistojnë se nuk ka mundësi që ajo të kishte veshur brekë, pasi kjo shihet qartë.

Share Messenger

Më të lexuarat