Ibrahimovic flet për të ardhmen, zbulon gjithçka

7 Shares Share Messenger

Zlatan Ibrahimovic ka paralajmëruar Milanin se LA Galaxy është prioriteti i tij dhe nuk po mendon largimin.Milan ka qenë i lidhur me rikthimin e Ibrahimovic në kohët e fundit dhe për këtë ka folur edhe vetë sulmuesi, shkruan GazetaBlic.“Klubi i njeh të gjitha dëshirat e mia. Ata janë shumë pozitiv. Ata kanë qenë shumë të mirë me mua. Ata kanë qenë shumë të dobishëm, ata më ndihmojnë mua dhe familjen time me gjithçka që kam nevojë. Kam një marrëdhënie të mirë me të gjithë. Nuk jam i shqetësuar për asgjë”, tha fillimisht Ibra.

“Nuk është sekret, ka interes nga Evropa. Absolutisht, por prioriteti im është Galaxy. Jam këtu dhe jam i lumtur që jam këtu”, përfundoi Zlatan Ibrahimovic.

Share Messenger

Më të lexuarat