Horoskopi për sot, priten surpriza

12 Shares Share Messenger

Sot do zbulojme fuqine tone shpirterore
Sot nje fenomen i vecante do ndodh ne harten e qiellit

Behet fjale per pozicionin e palevizshem te Jupietrit pak para se te behet i kundert ne Akrep ne dt 10 Mars per gjashte muaj afersisht

Nuk ka dyshim qe planetet ne pozicion te kundert krijojne ndikime krejtesisht te tjera duke krijuar nje ambjent te ri forcash

Planetet e kundert sjellin mesazhe Karmike qe kane rendesi per boten tone te brendshme

Jupiteri ne Akrep me tendence psikologjike dhe metafizike do jete ne pritje te kthimit te planetit te kundert

Do forcoj me shume bazat tona qe per gjashte muaj rresht te largojme fobit dobesit fiksimet apo idet fikse

Cdo shqetesim i brendshem do menjanohet dhe do kuptojme sa te forte jemi
Nese thellohemi me teper ne vetnjohje mund te vendosim te merremi me filozogine e brendshme me dialogjizem duke zbukuar Diamantin tone shpirteror

Mund te kuptojme ne kete kete pozicion te Jupiterit .A kemi pasur jete te tjera paraardhese

Dashi keto dy dite do kuptoj gabimet por edhe zgjidhjen e tyre ne ceshtjet personale dhe ekonomike

Demi do perpiqet te psikologjisi lidhjen ne cift apo ne ndonje bashkepuntor te ngusht

Binjaket do presin ne heshtje te kuptojne se cfare duan te bejne ne jeten e perditeshme dhe cfarre aktiviteti apo pune u pershatet

Gaforret do jene ne pritje te nje rizgjimi shpirteror qe vine nga mesazhe qe percjell universi ne qenie e tyre Fati i terheq drejt njeriut te duhur

Luani do meditoj per nje shtepi dhe nje harmoni me te madhe ne ambjentet familjare

Virgjeresha do analizoj planet dhe do ti vere ne zbatim ne pritje qe te ndodh mrekullia

Peshorja do presi nje bum ekonomik por nderkohe duket sikur nuk i interson kjo gje

Akrepi ka dy dite pezull perpara se te zbuloj cfarre duhet te bej Por nderkohe duhet te merret me veten dhe vetem

Shigjetari ka shume per te bere por do ndalet pak sa per tu organizuar apo per tu qetesuar

Bricjapi do kete nje terheqje nga jeta sociale apo mbeshtetesit e njohjet e reja per te vene qellime me te qarta

Ujori ne pergjithesi do kerkoj karriere dhe nje fuqizim te pozitave por keto dy dite duhet te degjoj me mire mesahin qe vjen nga universi

Peshqit do jene pak me te terhequr ne planet e tyre pasi ka detaje qe mund ti rregullojne me mire.

Share Messenger

Më të lexuarat