Historike në futboll: Lionel Messi fiton ‘Topin e Artë’ dhe shkruan historinë

Share Messenger

Momenti i shumëpritur erdhi. Trofeun e ‘Topit të Artë’ e ka fituar sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi.

Çmimi ‘Topi i Artë’ i dhurohet futbollistit më të mirë të vitit dhe ky çmim për vitin 2019 i ka takuar sulmuesit të Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi.

Share Messenger

Më të lexuarat