Harrojeni Neymarin, edhe një super futbollist po largohet nga Barcelona (FOTO)

Share Messenger

Barcelona mund ta humb edhe një futbollist pas shitjes së Neymar në Paris Saint-Germain.

 Sergi Roberto mund të largohet nga Barcelona gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Mos aktivizimi si titullar në trofeun ‘Joan Gamper’ dhe Superkupën e Spanjës ndaj Real Madridit e ka shtyrë spanjollin që të mendoj për largim nga ‘Camp Nou’.

Një arsyeje tjetër që mund ta shtyjë largimin e Robetos nga Barcelona është edhe transferimi i Paulinhos nga Guangzhou Evergrande./fishmedia.info/

 

Share Messenger

Më të lexuarat