Haradinaj në terren bashkë me ministra (VIDEO)

Share Messenger

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK.

Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij qeveritar përfshirë, ministrin për Kthim dhe Komunite, Dalibor Jevtiq, ministrin e Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka dhe atë të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj.

Pas qëndrimit në KEK, Haradinaj do ta vizitojë edhe Komunën e Obiliqit, njofton Klan Kosova

Share Messenger

Më të lexuarat