Gruaja e Kemalit i ‘bie’ në dorë Mehmet Kosovës

16 Shares Share Messenger

Fahriye Evcen është në kulmin e karrierës së saj edhe si modele edhe si aktore. Ajo luan në role kryesore në serialet më të shikuara dhe paguara të kinematografisë turke.

Aktorja është e kërkuar nga shumë kompani për t’i reklamuar produktet e tyre të veshjeve apo kozmetikës, përcjell ORAinfo.

Fahriye është imazh i shumë marave të njohura botërore për Turqi, që e bën edhe të popullarizuar famën e saj.

E së fundi në mediet turke po përfolet që Fahriye Evcen dhe Kenan imirzalıoğlu të jenë kolegë në një projekt të ri filmor.

E që si zakonisht dy aktorët janë të dashuruarit e romancës që do të filloj së shpejti në ekranet turke. Po si do ta pret këtë bashkëpunim Buraku i cili edhe ka treguar se është xheloz ndaj roleve të tilla të gruas së tij. Xhelozinë edhe më shum ia shton kolegu i saj, Kenani i cili shihet si një ‘rrezik potencial’ për çiftet.

Share Messenger

Më të lexuarat