Gjermania shkatërron Norvegjinë (VIDEO)

Share Messenger

Gjermania ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Kampionët e Botës kanë mposhtur 6:0 Norvegjinë, për të forcuar vendin e parë në grupin C.

Werner me dy gola, Ozil, Draxler, Goretzka dhe Gomez me nga një, shënuan për Gjermaninë.

Ndeshjen e radhës Gjermania e zhvillon në udhëtim te Irlanda e Veriut.

Share Messenger

Më të lexuarat