Gjermani me plis habit shqiptarët, këndon edhe këngën ‘Xhamadani’ – Pamjet

788 Shares Share Messenger

Gjermani me plis habit shqiptarët.Gjermani Gerhardt Gott ka befasuar të gjithë shqiptarët duke kënduar këngën ‘Xhamadani’ në shtëpinë e një familjeje shqiptare.

Ai bashkë me hoxhën Elvis Naçi uruan një familje shqiptare për ndërtimin e shtëpisë, shtëpi kjo që u ndihmua nga organizata e Gerhardt Gott.

Mjaftoi që Elvisi vetëm t’ia përmendte xhamadanin dhe Gerhardt të niste këndimin e saj me kitarën e tij të vogël.

Videoja e publikuar në Facebook është bërë shpejtë virale, duke marrë shumë komente dhe reagime. Shikojeni videon:

Gjermani me plis habit Shqiptaret! Ai ka nje suprize per ta!

Gjermani me plis habit Shqiptaret! Ai ka nje suprize per ta!

Posted by Shqiptarët për Shqiptarët on Thursday, 10 January 2019

Share Messenger

Më të lexuarat