Gara për të pasmet më seksi në Brazil ka nisur (FOTO)

Share Messenger

Miss BumBum ka mbledhur 27 femra që duan të fitojnë kurorën, e cila i bën të famshme dhe milionere brenda natës.

Ndaj spostohuni Neymar dhe Coutinho sepse vajzat braziliane dinë të luajnë futboll më mirë

Ato nuk i përdorin shumë këmbët, por të pasmet.

Share Messenger

Më të lexuarat