Futbollisti me famë botërore ‘kallet’ pas Taynës, shikoni reagimin e tij

Share Messenger

Tayna është kthyer në reperen më të suksesshme me hitet e saj si “Columbiana”, “Shqipe”, “Pow pow” dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale.

Tanimë fama e Taynës po kalon edhe jashtë kufijve dhe futbollisti i famshëm i Borussia Dortmund, Mahmoud Dahoud duket se është fiksuar me këngën “Pow pow” të reperes shqiptare.

Ai ka publikuar në Instastory një video të realizuar gjatë pushimeve dhe në sfond dëgjohet “Pow Pow”, shkruan dailyxing.com.

Dahoud i ka bërë tag Taynës dhe ajo e ka ripostuar duke e falenderuar futbollistin.

Share Messenger

Më të lexuarat