Françeska Jaçe lakuriq, publikon foto mënjeherë pas…

Share Messenger

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është sqaruar gjithnjë për poza provokuese, por duket se këtë herë e ka kaluar masën.

Aktualisht ajo ndodhet në ishullin grek të Mykonos duke kaluar disa ditë relaksi. Megjithatë gjatë ditës së sotme ajo i ka shokuar ndjekësit duke publikuar një foto tërësisht nudo nga shtrati ku duket qartazi që ka fjetur edhe dikush tjetër.

Share Messenger

Më të lexuarat