Fotografia e De Vrij në Instagram vërshohet nga komentet e tifozëve të Lazios

Share Messenger

Stefan de Vrij në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij një moment të pushimeve.Stefan de Vrij është në pushime dimërore.Mbrojtësi i Lazios në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij një moment të pushimeve.

Dhe, fotografia e tij është vërshuar me komente nga tifozët e Lazios, që i kanë kërkuar të mos transferohet në Inter e as të largohet nga Stadio Olimpico.“Mos u transfero në Inter sepse si zakonisht do të përfundojnë nën Lazion në tabelë”, shkroi njëri prej tyre.

Share Messenger