Formacionet e super ndeshjes, PSG – Real Madrid

Share Messenger

Paris Saint-Germain dhe Real Madrid ballafaqohen sonte në Ligën e Kampionëve.Real Madrid është mysafir i Paris Saint-Germain në ndeshjen e madhe të sotme në Ligën e Kampionëve.Të dyja skuadrat kanë mungesa për shkak të lëndimeve, përfshirë suspendimin e Neymarit te skuadra vendase.Mediat franceze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.PSG: Navas, Meunier, Kimpembe, Silva, Bernat, Marquinhos, Gueye, Verratti, Sarabia, Di Maria, Icardi.Real Madrid: (4-3-3): Courtois; Carvajal, Militao, Varane, Mendy; Casemiro, Kroos, James; Vazquez, Junior, Benzema.

Share Messenger

Më të lexuarat