Emine Çunmulaj sjell vajzat në vendlindje për Bajram, poston foton e ëmbël

Share Messenger

Modelja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Emina Cunmulaj, edhe për këtë ditë feste sjell një fotografi shumë të bukur të saj me dy vajzat.

Ajo publikoi një fotografi të bukur me Ellën dhe Mian, të cilat i ka veshur e rregulluar, me të cilën uroi festën e Fitër Bajramit.

Të trijat duken për mrekulli dhe në këtë fotografi ajo mori komente të shumta.

Emina me vajzat këtë festë e kanë pritur në vendlindjen e modeles, në Malin e Zi.

 

View this post on Instagram

Bajram Bubareq 💕

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Share Messenger

Më të lexuarat