Elvana dhe Jonida e ‘djegin’ në dasmë, nuk ulen duke vallëzuar

Share Messenger

Mbrëmjen e sotme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me producentin Besnik Krapi.Nuk mund të mungonte në këtë dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”, Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës.Madje ishte Elvana ajo që e celebroi çiftin në martesë duke lexuar betimet. Atmosfera është ndezur dhe të ftuarit po kërcejnë e argëtohen.

Një moment interesant ishte kërcimi i Elvanës me nusen, një kërcim që do e kenë kujtim përjetë.Shikoni videon:

View this post on Instagram

Prerja e tortës dasma e Jonidës dhe Besnikut😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Share Messenger

Më të lexuarat