Edhe prindërit e Rita Orës iu gëzuan fitores së Vetëvendosjes!

Share Messenger

Ditën e djeshme u mbajtën zgjedhjet parlamentare në vendin tonë.Në votim morën pjesë një numër i madh i qytetarëve, ku secili votoi partinë që simpatizon.Sipas rezultateve nga KQZ, partia Vetëvendosje ishte ajo e cila kryesoi me rezultat pozitiv duke fituar zgjedhjet.

Krahas votës së qytetarëve që kjo parti mori, edhe pse nuk votuan, prindërit e Rita Orës i ofruan mbështetje dhe iu gëzuan fitores së VV-së.Ishte Vera Ora, e cila bëri një postim në rrjetin social ‘Instagram‘, më sakt një imazh bashkë me bashkëshortin e saj Besnikun, ku shkroi VV dhe kishte vendosur disa emotikona zemra, zemra këto me ngjyrë kuq e zi.Këtë që po e themi mund ta shikoni në fotot e mëposhtme.

Share Messenger

Më të lexuarat