Edhe në Samitin e Natos shikohet ndeshja Kroaci-Angli

10 Shares Share Messenger

Kroacia është në finale të Rusia 2018 pasi që ka mposhtur Anglinë më rezultat 2-1, pas 120 minutave lojë.
Përballje prej 120 minutave mes Kroacisë dhe Anglisë nuk e kanë lëshuar pa e parë edhe udhëheqës të shteteve të mëdha të botës.

Angela Merkel, Erdogan, Edi Rama e shumë te tjerë këtë lojë të futbollit e kanë shikuar në Samitin e Natos.

 

Share Messenger

Më të lexuarat