E dashura e Ronaldos shkëlqen në Madrid

Share Messenger

Georgina Rodriguez është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon.Modelja, e cila ka krijuar shumë famë që nga lidhja me syperyllin portugez, ishte e pranishme në evenimentin e organizuar nga Sesderma në Madrid të Spanjës.

Prodhuesi i produkteve të lëkurës, Sesderma, festonte 30-vjetorin, ndërsa bukuroshja 25-vjeçare ka shkëlqyer me fustanin e saj.

E disponuar dhe e qeshur, Georgina është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen me fustanin që vinte në pah edhe linjat e saja trupore, për të cilat angazhohet shumë në palestër, përcjell telegrafi.

Gjatë intervistës në emisionin e Piers Morgan, Ronaldo kishte folur edhe për marrëdhëniet në lidhjen e tij. Ai kishte pohuar se ndjenja e të shënuarit gol nuk mund të krahasohet me raportet intime me partneren e tij.

Share Messenger

Më të lexuarat