E dashura e Ronaldos po i ‘cmend’ të gjithë, nxjerr të pasmet bombastike (Foto)

8 Shares Share Messenger

Cristiano Ronaldo po shijen pushimet e fundit para fillimit të sezonit të ri me skuadrën e re.

Ai së bashku me të dashurën, Georgina dhe Disa miq është parë në jahtin e tij në bregdetin e Ibizas.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë u bashku me Juventusin nga Real Madrid për rreth 100 milionë euro.

Share Messenger

Më të lexuarat