E dashura e futbollistit të njohur: Bënim seks si nëpër filma

12 Shares Share Messenger

Marrëdhënie mes Izabel Goulart dhe Kevin Trapp funksionon në perfeksion.

E kupton se dashuria mes tyre është e madhe nga fjalët e modeles braziliane. Pak kohë më parë, Izabela tregonte për seksin pas çdo fitoreje, transmeton SS.

Në një intervistë të fundit, ajo ka pranuar se ka kryer marrëdhënie seksuale në plazh, por pa e specifikuar me portierin aktual të Eintracht Frankfurt ( i huazuar nga PSG) apo me ndonjë të dashur të saj të mëparshëm.

Pjesa më interesante nga rrëfimi i saj është fakti që të dy kanë rikrijuar skenat të forta erotike që kanë parë në filma të ndryshëm.

Kevin i ka propozuar për martesë gjatë verës dhe nuk është e vështirë për ta kuptuar pse e ka hedhur këtë hap.

Share Messenger

Më të lexuarat