Duda Balje tregon linjat bombastike (Foto)

30 Shares Share Messenger

Cilësohet ndër deputetet më të bukura dhe tërheqëse shqiptare.

Bëhet fjalë për Duda Balje, e cila komentohet më shumë për fizikun sesa punën që bën, shkruan Blic.

Ajo në çdo paraqitje të saj padyshim që merr gjithë vëmendjen me veshjet e saj.

E në këto imazhe Duda na befason me pamjen e cila duket mjaft e re dhe e bukur.

Deputetja 40 vjeçare shkëlqen në çdo pozë të saj, e cila vazhdimisht sjell befasira tek publiku.

Share Messenger

Më të lexuarat