Dua dhe Bebe takohen në parandejën e Grammy Awards, dy shqiptaret kanë nga dy nominime

5 Shares Share Messenger

Nuk ka dyshim se Dua Lipa është prej emrave më të përmendur të momentit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është thuajse kudo, kur është fjala për ngjarjet muzikore.

Natyrisht se ajo nuk mund të mungonte në ndejën e organizuar para ceremonisë së Grammy Awards që do të zhvillohet të dielën mbrëma (në orët e para të të hënës me kohën tonë) në Los Angeles.

Dhe si gjithmonë, duke qenë një prej yjeve që veçohet me stilin e saj, 23-vjeçarja ka marrë vëmendjen me veshjen që kishte zgjedhur për këtë eveniment.

Share Messenger

Më të lexuarat