Djaloshi i mbijetuar nga termeti, Buffonit i duket si ylli i PSG-së

Share Messenger

Buffon dhe Ronaldo kanë takuar mbrëmë dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë.

Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit.

Buffon ishte ai që bënte shaka ku njërit nga vogëlushëve i tha se ai i duket sikur Marco Verratti.

Këtë surprizë për vogëlushët ka arritur ta realizojë Edi Rama, i cili edhe ju kishte premtuar fëmijëve se do të ja u mundësonte të kishin një fanellë të yjeve.

 

Share Messenger

Më të lexuarat