Djali i Nexhat Dacit i cili ndërroi jetë sot, la pas gruan dhe dy djem të vegjël – Pamjet

602 Shares Share Messenger

Ditë tragjike ka qenë e sotmja për familjen Daci, familja kjo e ish kryeparlametarit Nexhat Dacit. Pas një orteku të borës, ka ndërruar jetë Arian Daci, djali i Nexhat Dacit, ish-kryetarit të Kuvendit të Kosovës, aktualisht, kryetar i ASHAK-së.Ariani, ishte edhe zëvendësministër i Ministrisë së Diasporës.

Ariani ka lën pas gruan me dy djem të moshës së re. Ngushellime Familjes Daci./FisHMedia/

Share Messenger

Më të lexuarat