Dhurata Dora provokon keq kësaj radhe me pozicionin ku pozon

13 Shares Share Messenger

Dhurata Dora po vazhdon që të komentohet shumë për profesionin por edhe pamjen e jashtme.

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese e veshur ngushtë dhe me xhaketën ushtarake, por me flamur kuq e zi, transmeton Indeksonline.

Dhurata dukej shumë në formë, ashtu siç duket çdo herë.

Share Messenger

Më të lexuarat