Deklarata e Ronaldos ‘shokon’ Realin (Video)

Share Messenger

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka lëshuar ‘bombën’ e radhës.

Ai para se të fillojë gjyqi, ku dyshohet për mos paguarje të taksave prej 14.7 milionë eurove, ka cituar se dëshiron rikthimin në Angli, pasi atje nuk kishte probleme të tilla, shkruan AS.

“Unë kurrë nuk kisha probleme të tilla në Angli. Po unë dua ta themë këtë, dëshirojë rikthimin në Angli”, ka thënë ylli portugez.

“Unë kam paguar të gjitha taksat dhe jam i gatshëm të paguajë edhe më shumë nëse është nevoja vetëm për të mos hasur në probleme.

Share Messenger

Më të lexuarat