Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj

13 Shares Share Messenger

Dikur raportet nuk i kishin aspak të mira.
E sot ata janë sërish miq të mirë madje po pritet që ta publikojnë edhe një duet, shkruan lajmi.net

Andaj Noizy dhe Dafina Zeqiri po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Kjo dëshmohet edhe në foton e fundit të publikuar nga reperi nga Shqipëria.

Në imazhin që e ka publikuar në Instastory shihet dora e Dafina Zeqirit dhe ishte tatuazhi i saj që zbuloi se ata e kaluan mbrëmjen së bashku.

Share Messenger

Më të lexuarat