Cristiano Ronaldo shfaq sërish fizikun e tij të jashtëzakonshëm

17 Shares Share Messenger

Cristiano Ronaldo ka shfaqur sërish fizikun e tij të jashtëzakonshëm me lansimin e të brendshmeve të tij CR7.

Superylli i Juventusit ka ngjallur shumë të qeshura me foto-sesionin e tij të fundit, ku shfaqet rreth në mes të shumë topave të vogël dhe të bardhë, transmeton portali arbresh.info.

“Ky ishte njëri nga foto-sesionet më qesharake ndonjëherë”, ka thënë Ronaldo në lansimin e ri.

“Unë jam një fëmijë i madh në zemër dhe nuk e mundshme që çdo ditë të kërceni në një gropë me topa të mëdhenj”

“Të brendshmet CR7 ju bëjnë të dukeni mirë dhe ndiheni mirë, prandaj unë dua që në kampanjën e re të arrijë këtë dhe të kem më shumë kënaqësi dhe të ndihem më gazmor”

Suksesi i Ronaldos në fushë është duke shkuar në formë të ngjashme me suksesin e tij në aspektin e biznesit.

Share Messenger

Më të lexuarat