Cristiano Ronaldo i lutet Perezit të transferojë këtë lojtar

Share Messenger

Skuadra e Real Madridit do të jetë mjaft aktive në merkaton e ardhshme.Sipas mediave spanjolle, Ronaldo ka filluar nga tani të bisedojë me presidentin e klubit, Florentino Perez për transferimet që do t’i bëjë klubi në verë.Don Balon raporton se Cristiano Ronaldo i ka kërkuar Perezit që të transferojë portierin e Manchester United, David De Gea.

Skuadra e Real Madridit ka qenë e interesuar për portierin e ‘Djajve të Kuq’ që dy vite dhe tashmë pritet që të finalizojë këtë marrëveshje në verën e ardhshme.

Share Messenger

Më të lexuarat