Cristiano Ronaldo dhe Georgina argëtohen në borë

23 Shares Share Messenger

Real Madridi do ta ketë një mesjavë pa angazhime dhe lojtarët e tij nuk do të rikthehen në stërvitje deri të martën pasdite.
Për këtë arsyeje, Cristiano Ronaldo ka zgjedhur të argëtohet bashkë me të dashurën Georgina Rodtiguez në bjeshkë me borë.

Ai u argëtuan në një ditë plot me borë bashkë me edhe disa miq tjerë.

Ndërkohë, Georgina i ka publikuar disa fotografi nga kjo mini aventurë në Instagram.

 

Share Messenger

Më të lexuarat