Çmimi marramendës i orës së Lori Hoxhës! (FOTO)

13 Shares Share Messenger

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha njihet për jetën luksoze që bën.

Çdo fotografi që ajo publikon, veshjet e shtrenjta janë ato që bien në sy.

E tillë është dhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram, ku sa sheh foton menjëherë bie në sy ora e saj, e cila kushton hiç më pak se 100 mijë euro, orë kjo e firmës “Audemarspiguet”

Kujtojmë se pavarësisht shpenzimeve të mëdha, Lori Hoxha njihet edhe për bamirësinë e madhe që bën duke ndihmuar familjet në nevojë. Ajo gjithashtu para disa vitesh nxorri në shitje fustanet e Arbana Osmanit gjatë kohës së spektaklit “Big Brother Albania”, ku paratë e fituara ajo ia dhuroi një vajze nga Kosova e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.

Share Messenger

Më të lexuarat