“Çmendet” vajza nga Tirana, i nxjerr të gjitha në shesh

22 Shares Share Messenger

Pranvera erdhi, bashkë me të çelin lulet por dhe vajzat fillojnë të zhvishen e të nxjerrin në pah hiret e tyre.

Kjo është vajza kaçurrelse e “Astirit” e cila ka treguar dhe të brendshmet e saj ngjyrë vishnje, teksa ka veshur sipër pantallona të bardha.

E reja ka veshur dhe një bluzë të shkurtër me rrjetë, duke treguar belin e saj dhe rripat e të brendshmeve. Ndodh edhe kjo, koha do ngrohet akoma më shumë, dhe më shumë të tilla “modele veshjeje” do shohim.

Dy shoqet e vajzës janë veshur shumë normale, ndërsa shoqja e tyre e mesit tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. /Newsbomb.al/

 

Share Messenger

Më të lexuarat