Buzhala: Mesazhet që po shajnë, me gabime të tmerrshme drejtshkrimore

578 Shares Share Messenger

Pas Flaka Surroit, edhe gazetari i njohur Berat Buzhala ka nxitur mjaft debat, pasi dha mendimin e tij në lidhje me humanistin tashmë të njohur Halil Kastrati. Ai ka thenë se Kastratit i pëlqen dalja para kamereva, dhe se nuk beson në organizator humanitar.

Pas kesaj, Buzhala ka berë edhe një postim tjetër në Facebook, ku ka thenë se mesazhet që po i vinë janë me gabime të tmerrshme drejtshkrimore, transmeton FishMedia.

Ja postimi i plotë i gazetarit Berat Buzhala:

“Krejt kreditin qe e fitova me Mustafa Nanon ne Opinion e shpenzova ne beteje me Halil Kastratin. Thug life. Hiç nuk di me i zgjedhe betejat.

Shume interesant eshte nje gje. Thojne shkolla nuk te ben njeri, ama nuk ish e vertete. Hala nuk me ka ndodhe me me shajte dikush ne FB, e qe mesazhi me qene i shkruar pa gabime te tmerrshme drejtshkrimore. Pra, ka dicka ketu” ka shkruar Buzhala.

Share Messenger

Më të lexuarat