Brenda shtëpisë super luksoze të Cristiano Ronaldos

Share Messenger

Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij.Cristiano Ronaldo mbrëmjen e ka kaluar me partneren dhe fëmijët e tij.Futbollisti ka postuar një fotografi në InstaStory, ku e gjithë familja shfaqen të lumtur pranë tavolinës së bukës.Në foto, futbollisti ishte ulur në mes të fëmijëve, ndërsa së bashku po e prisnin ushqimin t’iu servohej.

“Koha e darkës, është mbishkrimi që futbollisti ia ka lënë fotos, duke zbuluar një kënd të shtëpisë së tij.

Share Messenger

Më të lexuarat