Befason Prezantuesja e Klanit: Nuk pranoj të dashur me rrogë 200 euro!

Share Messenger

Prezantuesja , Liberta Spahiu, rrëmben gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj atraktive në emisionin”Prive”.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në programin “Thumb”, në Shqipëri, ku ka folur rreth më të rejave në karrierën dhe jetën e saj.

Ndër të tjerash, Liberta është ngacmuar nga moderatoret rreth mashkullit të saj të ëndrrave.

“Nuk mund ta them se jam materialiste, por gjithashtu nuk mund të them që kam qejf një të dashur me 200 euro rrogë”, ka thënë Liberta gjatë intervistës.

Ndërkohë, tahs e sa vite ajo vazhdon të mbetet beqare dhe nuk është përfolur për ndonjë lidhje të mundshme.

Share Messenger

Më të lexuarat