Bashkëshortja e Ronaldos, sapo publikoi një foto me vajzën e porsalindur (Foto)

16 Shares Share Messenger

Georgina dhe Ronaldo janë bërë prindëredhe të një vajze.

Dy ditë pas lindjes ajo duket në formë të shkëlqyer dhe tejet e lumtur, derisa në krahë mban të bijen e saj.

Georgina duket se po ‘fluturon’ nga gëzimi derisa sheh fytyrën e të voglës Alana Martina.

Share Messenger

Më të lexuarat