Arsyeja pse gruaja e Shpend Ahemtit nuk pranojë të jap intervistë për Jeta Xharrën, do t’ju lë pa fjalë

Share Messenger

Kryetari aktual dhe kandidat për kryetar të Prishtinës edhe për një mandat, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur pse gruaja e tij nuk ka pranuar të marrë pjesë në emisionin “Debati pernime”.

Ahmeti tha se gruaja e tij nuk pranoi të jetë pjesë e emisionit, meqë nuk i pëlqen politika e gazetares, Jeta Xharra.

“Gruaja ime nuk ka pranuar, pasi nuk i pëlqen politika jote. Ajo nuk do të prezantohet vetëm si gruaja ime në shtëpi”, tha Ahmeti.

Më pas, gazetarja Jeta Xharra i tha Ahmeti se do të mund të shkonin ta intervistonin edhe në zyrë, nëse ajo do të pranonte.

Share Messenger

Më të lexuarat