Ariani foto me babain e tij Nexhat Dacin, Rifat Jasharin, dhe kryeministrin Haradinaj

533 Shares Share Messenger

Zëvendësministri i Ministrisë së Diasporës, Arian Daci vdiq pasi një ortek i borës e zuri atë në Brezovicë.

Rasti ndodhi dikund rreth orës 15:00, mirëpo, trupi i tij qëndroi aty për pesë orë, transmeton FishMedia.

Ariani, djali i ish kryeparlamentarit Nexhat Dacit, me 30 dhjetor ishte në organizimin Dita e Veteranit, ku prezent ishte babai i tij Nexhat Daci, Rifat Jashari, dhe Kryeministri Haradinaj. Siduket kjo është edhe foto e fundit me babin e tij Nexhat Daci.

“Mirënjohje dhe falenderues për kontributin e dhënë për Clirimin dhe Shtetësin e Repulikes së Kosovës” kishte shkrur Daci në rrjetet sociale./FishMedia/

Share Messenger

Më të lexuarat