Anita Haradinaj mahnit me stilin e saj të veshjes

Share Messenger

Anita Haradinaj, gruaja e kreut të AAK’së, Ramush Haradinajt ka tërhequr vëmendjen me paraqitjen e saj derisa po votonte në zgjedhjet e jashtëzakonshme.

Anita dukej goxha elegante teksa votoi. Ajo kishte veshur një bluzë të bardhë me një setër të kaftë dhe pantollona të zi.

Share Messenger

Më të lexuarat