Aksident i rëndë në Kryeqytet

Share Messenger

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në kryeqytet në vendin e njohur si “Sheshi Shqiponja”.

Dy makina janë përplasur me njëra – tjetrën dhe sipas raportuesve për JOQ.al, duket se ka të lënduar.

Nga fotot e dërguara në redaksinë tonë, shihet se nga përplasja e madhe, të dyja mjetet kanë pësuar deformime të mëdha.

Share Messenger

Më të lexuarat